افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,782,439
بازدید امروز : 1580
کاربران آنلاین : 8

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › ثبت نام خوابگاههای دانشگاه تهران1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : ثبت نام خوابگاههای دانشگاه تهران1390

دانشگاه تهران شرایط ثبت نام دانشجویان جدیدالورود و غیربومی را در خوابگاههای خود اعلام کرد بر این اساس ثبت نام خوابگاهها از یکشنبه آینده آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، پذیرش و ثبت‌ نام خوابگاه دانشگاه تهران برای دانشجویان جدیدالورود غیربومی با مراجعه به پایگاه الکترونیک کوی این دانشگاه به نشانی http://kooy.ut.ac.ir  امکانپذیر است.

ثبت نام از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 27 شهریورماه در ظرفیت‌های خالی ساختمانهای مشخص شده آغاز و تا ساعت 22 روز یکشنبه 3 مهرماه ادامه خواهد داشت. سیستم ثبت ‌نام خوابگاه همه روزه از ساعت 22 لغایت 2 بامداد جهت آماده‌ سازی و کنترل ثبت ‌نام‌ها قطع می شود. 

دانشجویان دانشگاه تهران می بایست ثبت نام آموزشی را پیش از انتخاب خوابگاه انجام دهند و دانشجویانی که برای سال تحصیلی 91-90 انتخاب واحد نکرده باشند، مجاز به ثبت نام، انتخاب ساختمان و اتاق نخواهند بود.
 
دانشگاه تهران اعلام کرد، تمام دانشجویان ورودی سال 90 به جز دانشجویان پسر کارشناسی و دکتری حرفه ‌ای ساکن در خوابگاه خودگردان فردوسی، در تمام مقاطع تحصیلی موظف به پرداخت الکترونیکی اجاره‌ بها هستند و در صورت عدم پرداخت اجاره بها بصورت الکترونیکی تا ساعت 22 همان شب، ثبت ‌نام دانشجو لغو می شود و چاپ کارت موقت تردد از طریق سامانه ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود.
 
دانشجویانی هم که اجاره بهای هر نیمسال را یکجا پرداخت کنند، از 20 درصد تخفیف بهره مند می شوند.
 
دانشجویان متقاضی سکونت در خوابگاه‌های مرکزی کوی برادران و خواهران موظف به پرداخت ودیعه خوابگاه به مبلغ 25 هزارتومان هستند و در صورت عدم پرداخت اجاره بها و واریز ودیعه خوابگاه، ثبت ‌نام دانشجو لغو می شود و ساختمان و اتاق انتخابی در اختیار دانشجوی دیگر قرار خواهد گرفت.
 
بر اساس اعلام دانشگاه تهران، محل اسکان دانشجویان پسر مقطع کارشناسی و دکتری حرفه ای در خوابگاه خودگردان فردوسی در نظر گرفته شده است


دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97