افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,782,187
بازدید امروز : 1747
کاربران آنلاین : 9

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › نتایج نهایی آزمون ورودی حوزه‌های علمیه خواهران دوم شهریورماه1390 اعلام می‌شود


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : نتایج نهایی آزمون ورودی حوزه‌های علمیه خواهران دوم شهریورماه1390 اعلام می‌شود

قم - خبرگزاری مهر: مدیر پذیرش و سنجش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران از اعلام نتایج نهایی آزمون ورودی حوزه‌های علمیه خواهران در دوم شهریورماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام محسن محدث با اشاره به برگزاری آزمون ورود به مقطع سطح دو(کارشناسی) و سطح سه(کارشناسی ارشد) حوزه‌های علمیه خواهران در اردیبهشت‌ماه سال جاری تصریح کرد: نتایج نهایی این آزمون‌ها دوم شهریورماه اعلام می شود.

وی یادآور شد: برای متقاضیان ورود به مقاطع سطح دو و سطح سه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی http://whc.ir و برای متقاضیان بازپذیری از طریق مدرسه علمیه انتخاب نخست آنها اعلام خواهد شد.

محدث در ادامه تعداد کل شرکت‌کنندگان در آزمون ورودی مقاطع مختلف حوزه‌های علمیه خواهران کشور را حدود 34 هزار نفر ذکر کرد و ادامه داد: در این میان 27 هزار و 60 نفر متقاضی تحصیل در مقطع سطح دو، 5هزار و 345 نفر متقاضی تحصیل در مقطع سطح سه و هزار و 550 نفر متقاضی تحصیل در شیوه بازپذیری بوده‌اند.

وی افزود: تحصیل بانوان در مقطع سطح دو به سه شیوه حضوری، نیمه‌حضوری و پاره‌وقت و تحصیل در مقطع سطح سه به دو شیوه حضوری و غیرحضوری خواهد بود.

مدیر پذیرش و سنجش حوزه‌های علمیه خواهران زمان آغاز تشکیل کلاس‌ها در سال تحصیلی آینده حوزه‌های علمیه خواهران را 27 شهریورماه دانست و یادآور شد: افرادی که اسامی آنها در دوم شهریورماه اعلام می‌شود، مراحل آزمون و مصاحبه را طی کرده‌اند و به منظور حضور در کلاس‌ها معرفی می‌شوند.

وی با بیان اینکه تحصیل در مقطع سطح دو در رشته عمومی معارف اسلامی انجام می‌شود، رشته‌های مقطع سطح سه حوزه‌های علمیه خواهران را شامل فقه و اصول، تفسیر و علوم قرآنی، کلام اسلامی، فلسفه اسلامی، تاریخ اسلام، مطالعات زنان و تربیت مدرس ادبیات عرب برشمرد و گفت: پذیرش طلاب در رشته‌های فلسفه اسلامی، مطالعات زنان و تربیت مدرس ادبیات عرب صرفا در شهر قم انجام می‌گیرد.


یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97