افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,782,315
بازدید امروز : 1520
کاربران آنلاین : 5

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › آخرین وضعیت دانشگاه فنی و حرفه‌ای/ 60 هزار دانشجو در دانشگاه فنی و حرفه‌ای


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : آخرین وضعیت دانشگاه فنی و حرفه‌ای/ 60 هزار دانشجو در دانشگاه فنی و حرفه‌ای

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با اعلام آخرین وضعیت تملک ساختمانهای آموزشکده های فنی و حرفه ای گفت: هر چند تملک برخی ساختمانهای فنی حرفه ای مشکل دارد اما کاری نمی کنیم که برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه فنی و حرفه ای تنش ایجاد شود.

سهراب رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت تملک برخی ساختمانهای هنرستانهای آموزش و پرورش و آموزشکده های فنی و حرفه ای در بعضی شهرستانها اظهار داشت: در مراکز برخی شهرستانها، فضای هنرستانهای آموزش و پرورش و آموزشکده های فنی و حرفه ای مشترک است که چندین راهکار برای حل این مشکل مطرح شد.

وی افزود: احتمال دارد ساختمانهای هنرستانها را تبدیل به دانشگاه کنیم یا مکان مناسبی برای تاسیس دانشگاه فنی و حرفه ای در همان مراکز در نظر بگیریم. یکی دیگر از راه حلها استفاده مشترک از فضای این مراکز به صورت شیفتی است.

وی تاکید کرد: البته وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده مانعی در واگذاری این ساختمانها به دانشگاه فنی و حرفه ای وجود ندارد، در صورتیکه صحبت دکتر حاجی بابایی عملی شود مشکلی نداریم، اما اگر هم اجرا نشود و مسائلی پیش آید کاری نخواهیم کرد که برای دانشجویان جدید فنی و حرفه ای تنش ایجاد شود.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با اشاره به زمان شروع نخستین کلاسهای دانشگاه فنی و حرفه ای خاطرنشان کرد: از مهرماه سال جاری حدود 60 دانشجوی فنی و حرفه ای برای نخستین بار در کلاسهای این دانشگاه حضور می یابند.


چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97