افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,770,822
بازدید امروز : 3804
کاربران آنلاین : 8

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه کاشان1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه کاشان1390

دانشگاه کاشان برای سال تحصیلی جدید در 12 رشته دانشجوی بدون آزمون مقطع دکتری پذیرش می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه کاشان در رشته های شیمی آلی، شیمی تجزیه، شیمی معدنی، شیمی فیزیک، ریاضی جبر، فیزیک حالت جامد،  فیزیک ذرات بنیادی، فیزیک اتمی مولکولی، فیزیک هسته ای، مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی و  مهندسی شیمی، دانشجوی بدون آزمون در مقطع دکتری می پذیرد.

دانشگاه کاشان برخی شرایط پذیرش در این مقطع را اعلام کرد که بر این اساس، کسب عنوان دانشجوی نمونه کشوری در دوره کارشناسی ارشد مطابق با آیین ­نامه انتخاب دانشجوی نمونه کشوری یکی از مهمترین موارد پذیرش در این مقطع است.

دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند، علاوه بر دارابودن حداقل میانگین کل معدل کارشناسی ارشد 17 بدون احتساب نمره پایان­نامه، می بایست ارزشیابی پایان ­نامه کارشناسی ارشد خود را با درجه عالی گذرانده باشند.

این متقاضیان لازم است تحصیلات دوره کارشناسی ارشد حداکثر در 4  نیمسال به پایان رسانده باشند و تقاضای خود را برای پذیرش در مقطع بدون آزمون دکتری حداکثر دو نیمسال پس از فراغت از تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ارائه کنند.

تشخیص مرتبط بودن رشته تحصیلی با رشته مورد تقاضا به عهده شورای گروه و تأیید شورای دانشکده و تصویب شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه کاشان است.
 
داوطلبانی که در حال انجام خدمت وظیفه هستند، می توانند با ارائه گواهی از یگان محل خدمت خود مبنی بر اینکه تا پایان شهریور 1390 خدمت وظیفه را به پایان خواهند رساند، ثبت نام کنند.
 
داوطلبان می توانند مدارک مورد نیاز را تا اول شهریورماه به دانشگاه کاشان ارسال کنند تا پس از بررسی مدارک، افراد حائز شرایط برای مصاحبه علمی به دانشکده­های مربوطه معرفی ­شوند.


سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97