افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,770,454
بازدید امروز : 3493
کاربران آنلاین : 7

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › رئیس گروه تحقیق و تفحص مجلس: انتصاب‌های فامیلی در سایپا توسط مجلس بررسی می شود (23/5/1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : رئیس گروه تحقیق و تفحص مجلس: انتصاب‌های فامیلی در سایپا توسط مجلس بررسی می شود (23/5/1390

رئیس گروه تحقیق و تفحص مجلس از سایپا از برگزاری دومین جلسه این کارگروه در هفته جاری خبر داد و گفت: در حین تحقیق و تفحص مواردی مانند نفوذ جریان انحرافی و انتصاب فامیلی در این شرکت نیز به طور جداگانه بررسی و گزارش آن در صحن علنی مجلس ارائه می‌شود.

نادر قاضی‌پور در گفتگو با مهر گفت: در طول تحقیق و تفحص ممکن است به مسائل دیگری خارج از موضوع واگذاری سهام سایپا برسیم که گزارش مربوط به آن طبق ماده ۲۳۳ آئین‌نامه داخلی مجلس تهیه، در صحن علنی مطرح و رأی‌گیری خواهد شد.

وی توضیح داد: انتصاب یک آقازاده در یک پست مدیریتی در سایپا از جمله این موارد است که وی پس از آنکه به مدت یک ماه مشغول به کار شده، رسمی سایپا شده است.

قاضی پور ادامه داد: این موضوع بررسی و نتیجه آن پس از مطرح شدن در صحن علنی مجلس و رأی گیری، جهت رسیدگی به دادسرا ارائه خواهد شد. رئیس گروه تحقیق و تفحص از سایپا ادامه داد: علاوه بر این، دختر یکی از مسئولین رده بالای کشور برای مدت ۱۶ ماه در یک پست بالا در سایپا مشغول به کار و رسمی شده و حقوق بالایی را دریافت کرده که این مسئله نیز توسط گروه تحقیق و تفحص سایپا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی بررسی انتصاب‌های فامیلی در شرکت سایپا را نیز از دیگر مسائل مورد توجه گروه تحقیق و تفحص از سایپا عنوان کرد و گفت: افراد زیادی به این صورت در سایپا مشغول به کار شده‌اند که در واقع فامیل مدیران این شرکت هستند ولی نسبت به تغییر اسم و فامیل خود اقدام کرده‌اند.

قاضی پور ادامه داد: برادرزاده یکی از مدیران سایپا در پست مهمی در این شرکت مشغول به کار است که با تغییر نام در این پست مشغول به کار شده است و این موضوع در گروه تحقیق و تفحص بررسی خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: در جلسه اول گروه تحقیق و تفحص سایپا از مرکز پژوهش‌های مجلس، کمیسیون اصل ۹۰، سازمان بازرسی، دیوان محاسبات و شورای رقابت خواستیم تا مطالب خود را در مورد واگذاری بلوک ۱۸ درصدی سایپا ارائه دهند.

رئیس گروه تحقیق و تفحص مجلس از سایپا ادامه داد: گزارش مرکز پژوهش‌ها، کمیسیون اصل ۹۰ و شورای رقابت به گروه تحقیق و تفحص از سایپا ارائه شده است و منتظر دریافت گزارش دیوان محاسبات و سازمان بازرسی هستیم.

قاضی‌پور با بیان اینکه برای تحقیق و تفحص از سایپا دو دفتر در ساختمان مجلس و ساختمان مدیریت سایپا در اختیار گروه قرار خواهد گرفت، گفت: بررسی پرونده‌ها در دفتر سایپا و جمع بندی موضوع در مجلس انجام خواهد شد.

وی از بررسی اطلاعات واصله در مورد سایپا در جلسه هفته جاری کارگروه تحقیق و تفحص خبر داد و گفت: امیدواریم جمع‌بندی تحقیق و تفحص از سایپا تا پیش از آذرماه تهیه شود.


یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97