افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,810,122
بازدید امروز : 2186
کاربران آنلاین : 4

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › جذب نيرو در شهرداري‌هاي مازندران (23/5/1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : جذب نيرو در شهرداري‌هاي مازندران (23/5/1390

مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري مازندران گفت: مقدمات آزمون جذب نيرو در شهرداري‌ها مازندران فراهم و تا دو ماه آينده اعلام مي‌شود.
سيد يونس حسيني شنبه شب در حاشيه نخستين دوره برگزاري كلاس آموزشي ويژه شهرداران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساري با بيان اينكه براي افزايش سطح علمي و آموزشي شهرداران و اعضاي شوراي اسلامي شهرها، كلاس‌هاي آموزشي در نظر گرفته شد، بيان داشت: نخستين دوره آموزشي امور مربوط به حوزه‌هاي مختلف شهرداري‌ها و تهيه لوح فشرده آموزشي براي شهرداري‌هاي كل كشور در استان مازندران برگزار شد.
وي افزود: اعضاي شوراي اسلامي شهرها، اعضاي كميسيون‌هاي فعال در شهرداري‌ها با هماهنگي و حمايت پژوهشكده مديريت شهرداري و روستايي، سازمان شهرداري و دهياري‌هاي كشور و حوزه معاونت عمراني استانداري مازندران دوره‌هاي آموزشي را مي‌گذرانند.
مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري مازندران با اشاره به اينكه دوره‌هاي آموزشي در چهار دوره در مركز مازندران برگزار مي‌شود، تصريح كرد: آموزش كميسيون ماده 100، ماده 77، آموزش مميزي و نوسازي و كميسيون‌هاي شهرداري را شامل مي‌شود كه در هر دوره آموزش‌ها ضبط و به صورت لوح فشرده صوتي و تصويري براي استفاده از آموزش نوين، در اختيار شهرداري‌هاي كل كشور قرار مي‌گيرد.
مديركل دفتر امور شهري استانداري مازندران خاطرنشان كرد: محمد عباس‌زاده مدرس اين دوره از آموزش‌هاي مربوط به امور شهرداري‌ها را بر هده دارد كه اين استاد بيش از 30 كتاب در مورد وظايف شهرداري‌ها در كشور تاليف كرده است.
حسيني در بخش ديگري از گفت‌وگو با فارس به روش جذب نيرو در شهرداري‌ها پرداخت و گفت: مقدمات آزمون جذب نيرو در شهرداري‌ها فراهم و تا دو ماه آينده اعلام مي‌شود.
وي در پايان سخنان خود اذعان داشت: جذب نيرو به صورت منطقه‌اي و شهرستاني است، ولي آزمون در سطح استان انجام مي‌شود.


یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97